Тренажер для стимулювання м’язів живота

Тренажер для стимулювання м'язів живота

Загальний опис

Тренажер для стимулювання прямих м’язів живота. Є можливість для ізольованого стимулювання верхньої, середньої і нижньої ділянки м’язів. Також можливі вправи для м’язів: попереку, бокових поперечних, внутрішніх косих, гребінчастих. Розтягування хребта для його відновлення.

Власне новаторське технічне рішення – це система силових ричагів завантаження, що дозволяє виконувати вправи: пряме згинання-скручування хребта, прямі підйоми тулуба тазо-стегновим суглобом, реверсне згинання-скручування хребта і підйоми стегон тазо-стегновим суглобом, та зворотне розгинання хребта.

Траєкторія та амплітуда руху наближена до анатомічно-природних біохімічних властивостей людини. Стабілізує рух з навантаженням, підтримує тіло в рівновазі, в правильній анатомічній поставі хребта, прикладає зусилля в потрібному напрямку. Дублює рух тазо-стегнового суглоба та хребта, що зберігає їх від пошкоджень. Кути нахилу та особлива опорна м’яка частина зменшує навантаження гравітації Землі, що полегшує тиск на міжхребцеві диски і куприковий хрящ.

Навантаження додаються вільною вагою (металевими дисками діапазоном від о,5 кг, до 50 кг, діаметром 120-400 мм. Діаметр отвору – 26 мм). Прості та зручні регулювання, безперечна ергономіка конструкції, функціональна надійність, інноваційно-оригінальне рішення конструкції вузлів та механізмів забезпечує безпеку від травм.

В тренажері є можливість виконувати вільні вправи, як підйоми і скручування тулуба. Тренування зручне, просте, результативне, швидке та безпечне.

Користь тренажера

Стимулює слабкі м’язові місця живота та попереку, обмежує від ожиріння, зменшує талію, формує торс. Сильні м’язи живота та попереку важливі для стабілізації, збалансування і координації тулуба, а також для правильної постави хребта. Забезпечує корсетну м’язову підтримку внутрішніх органів та тулуба, покращує їх роботу і оздоровлює організм в цілому.

Запобігає хворобам

Сколіоз, радикуліт, простатит, проблеми внутрішніх органів, неврози. Допомагає при пологах жінкам.

Ми радимо

Проконсультуйтесь у спеціалістів-професіоналів, або в нашій школі атлетизму. Щоб самостійно тренуватись обов’язково пройдіть тренувальну підготовку з тренером-інструктором. Як і в будь-якому тренажері, не правильна технічна підготовка може нашкодити Вашому організму.

Примітка по застосуванню

Виконання вправ повинні бути технічно правильними – це основа Вашого результату. Інтенсивність тренувань коректується відносно Вашого відчуття (збільшуйте або зменшуйте підходи, повтори, навантаження). Не перенавантажуйтесь, щоб не утворювати черевного тиску, що погіршує роботу кишечника і шлунку, та тиску на куприковий хрящ. Не затримуйтесь більш як на 3 секунди, щоб не було перенавантаження серцево-судинної системи. Частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140. М’язи можна допускати тільки до легкого відчуття болю.

Можливе пристосування в домі, офісах, реабілітаційних центрах, спортивних залах, учбових закладах, військових підрозділах і т.д. Займатися можна від 10 років до глибокої старості.

Параметри

Довжина – 1500 см.

Ширина – 630 см.

Висота – 1000 см.

Тренажер в дії


Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 06 Янв 2010 в 15:44. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.