Тренажер для стимулювання косих м’язів живота

Тренажер для стимулювання косих м'язів живота

Загальний опис

Тренажер для стимулювання внутрішніх та зовнішніх косих м’язів живота. Власним новаторським технічним рішенням була система силових ричагів навантаження, що дає змогу виконувати бокові повороти-скручування в сторони стегнами, так і повороти-скручування в сторони тулубом. Траєкторія та амплітуда руху наближена до анатомічно-природних біомеханічних особливостей людини. Тренажер стабілізує рух з навантаженням, підтримує тіло в рівновазі у правильній анатомічній поставі хребта, прикладає зусилля в потрібному напрямку. Дублює рух суглобів хребта, що зберігає його від пошкодження. Кути нахилу і опорна м’яка частина зменшує навантаження гравітації Землі на міжхребцеві диски, куприковий хрящ. Вирівнює викривлення хребта та постави. М’язи чутливі до тренажера, а тренажер – до м’язів.

Навантаження додаються вільною вагою (металевими дисками діапазоном від о,5 кг, до 50 кг, діаметром 120-400 мм. Діаметр отвору – 26 мм). Просто і надійно.

Просте та зручне регулювання, безперечна аргономіка конструкції, функціональність, надійність, інноваційно-оригінальне рішення конструкції вузлів – все це забезпечує мінімальний ризик травм та стимулювання потрібних м’язів.

Користь тренажера

Стимулює слабкі м’язові місця живота, обмежує тіло від ожиріння, зменшує талію тулуба, формує торс. Сильні м’язи живота є важливими для утворення м’язового корсету торсу, що стабілізує, збалансовує координацію руху тулуба та правильну поставу хребта. Покращує кровообіг в малому тазі, гнучкість хребта, запобігає відкладенню солей в суглобах хребта. Корсетно-м’язова підтримка внутрішніх органів та тулуба покращує їх роботу і оздоровлює організм в цілому.

Запобігає хворобам

Сколіоз, радикуліт, простатит, імпотенція, хвороби шлунково-кишкового тракту, неврози. Допомагає у пологах жінкам.

Ми радимо

Щоб самостійно тренуватись обов’язково пройдіть тренувальну підготовку з тренером-інструктором. Можете проконсультуватись у спеціалістів-професіоналів, або в нашій школі атлетизму. Не правильна технічна підготовка може нашкодити Вашому організму.

Примітка по застосуванню

Виконання вправ повинно виконуватись технічно і правильно. Інтенсивність тренувань підбирайте відносно Вашого відчуття (збільшуйте чи зменшуйте навантаження). Не потрібно затримуватись в початковій і кінцевій фазі, щоб не перенавантажувати міжхребцеві диски. Навантаження надавати так, щоб в останніх повторах відчувалося легке напруження м’язів. Частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140.

Можливе пристосування тренажера у домі, офісі, реабілітаційному центрі, спортивному залі, учбовому закладі і т.д. Займатися можна від 10 років до глибокої старості.

Параметри

Довжина – 1000 см.

Ширина – 600 см.

Висота – 1200 см.

Тренажер в дії

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 05 Янв 2010 в 15:45. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.