Тренажер для стимулювання тазо-стегнових м’язів

Тренажер для стимулювання тазо-стегнових м’язів

Загальний опис

Тренажер для стимулювання м’язів сідниць та стегон. Власне новаторське технічне рішення – це система силових ричагів навантажень, що дає змогу виконувати передні, задні, бокові махи (підйоми) стегнами у висі в повітрі. Траєкторія та амплітуда руху наближені до природних біомеханічних рухів людини. Тренажер стабілізує рух з навантаженням, підтримує тіло в рівновазі у правильній анатомічній поставі суглобів. Правильний рух суглобів зберігає їх від пошкоджень. Рухи у висі зменшують  навантаження гравітації, що полегшує рух стегон.

Навантаження додаються вільною вагою (металевими дисками діапазоном від о,5 кг, до 50 кг, діаметром 120-400 мм. Діаметр отвору – 26 мм). Конструкція тренажера зроблена таким чином, щоб максимально забезпечити атлета від травм.

Таким чином є можливість тренувати м’язи стегон та сідниць разом, окремо і почергово, що покращує збалансування сили та координацію правої і лівої сторони тіла. Тренажер забезпечує максимальний приріст навантаження в момент пікового скорочення м’язів. Тренування результативне, просте та швидке.

Користь тренажера

Стимулювання слабких м’язів стегна та сідниць, запобігання ожирінню, покращення кровообігу в малому тазі. Зменшує відкладення солей у тазо-стегновому суглобі, що покращує їх гнучкість і рухливість.

Запобігає хворобам

Артрит, сколіоз, остеохондроз, гіпертонія, неворзи, діабет.

Ми радимо

Для того, щоб придбати тренажер потрібно проконсультуватись зі спеціалістом. Це можна зробити також у нашій школі атлетизму. Щоб самостійно тренуватись пройдіть тренувальну підготовку з тренером чи інструктором. Технічне виконання вправ впливає на Ваше здоров’я та результативність.

Примітка по застосуванню

Виконувати вправи технічно правильно. Інтенсивність тренувань коректуйте: збільшуйте чи зменшуйте підходи та повтори, навантаження. В останній повторах Ви повинні відчувати легке напруження у м’язах стегна. Частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140.

Можливе пристосування в офісах, реабілітаційних центрах, учбових закладах, в домі, спортивних залах, військових підрозділах і т.д. Займатися можна від 10 років до старості.

Параметри

Довжина – 1000 см.

Ширина – 760 см.

Висота – 1020 см.

Тренажер в дії

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 04 Янв 2010 в 15:45. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.