Супер-турнік з брусями

Супер-турнік з брусями

Загальний опис

Комбінований станок з турніком, брусями, м’якою опорою та з ричагами розвантаження. Для стимулювання м’язів верхньої частини тіла та розтягування хребта.

Власним технічним рішенням була система кутів нахилу хватів, перекладини, брусів та ричага розвантаження. Дозволяє краще завантажити та розвантажити м’язи тіла та розтягування хребта при згинанні і розгинанні. В станку можна виконувати вправи підтягування на перекладині та віджимання на брусях з різними хватами, з підходами спереду та ззаду до станка,що покращує прицільне стимулювання м’язів. Можна виконувати підйоми стегон та колін, а також провисання для розтягування хребта. Можливе різне направлення тренувань.

Розвантаження добавляється вільною вагою (металевими дисками діапазоном від о,5 кг, до 50 кг, діаметром 120-400 мм. Діаметр отвору – 26 мм), що додає зручності та безпечності у використанні тренажера.

Користь станка

Стимулювання слабких м’язових місць, зміцнює та покращує з’єднувальну тканину. Зменшує відкладення солей у суглобах та зазор міжхребцевих дисків. Формує тіло, контролює вагу, збільшує об’єм м’язів та силу, що покращує фізичну підготовку та результативність в багатьох видах спорту. Реабілітація після травм.

Покращує роботу внутрішніх органів, ендокринної системи. Посилюється і тренується імунна система, сила та швидкість нервового імпульсу, покращується обмін речовин. Оздоровлюється організм в цілому.

Запобігає хворобам

Неврози, діабет, вегето-судинна дистонія, гіпертонія, ішемія серця, артрит, остеохондроз, радикуліт, сколіоз, рак.

Ми радимо

Перед тим, як придбати станок, проконсультуйтесь у спеціаліста. Щоб самостійно тренуватись, обов’язково пройдіть тренувальну підготовку з тренером чи інструктором або зверніться у нашу школу атлетизму. Вправи потрібно виконувати технічно правильно, інакше станок може нашкодити Вашому здоров’ю, замість покращити його.

Примітка по застосуванню

Основа результату – виконання вправ технічно правильно. Інтенсивність тренувань потрібно коректувати дивлячись по своєму відчуттю. Частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140. При силових вправах не затримуйтесь у критичних точках більше ніж на 3 секунди. Коли провисаєте для розтягування хребта, не затримуйтесь більше, як на 25 секунд.

Займатися можна починаючи від 10 років і до старості. Можливе пристосування у спортивних залах, вдома, офісах, реабілітаційних центрах, учбових закладах.

Параметри

Довжина – 1200 мм.

Ширина – 840 мм.

Висота – 2200 мм.

Тренажер в дії

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 03 Янв 2010 в 15:47. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.