Навісний супер-турнік з брусями

Навісний супер-турнік з брусями

Загальний опис

Навісний комбінований станок з турніком, брусями та м’якою опорою для спини для стимулювання м’язів верхньої частини тіла та розтягування хребта.

Власним винаходом була система кутів нахилу, хватів перекладини, брусів та м’якої опори. Дозволяє краще завантажити м’язи тіла для їх стимулювання, розтягування хребта при розгинанні та згинанні. Ці фактори є перевагами проти подібних станків, які є на ринку.

В станку можна виконувати вправи: підтягування на перекладині, віджимання на брусях з різними хватами, підйоми стегон і колін, розтягування хребта. Тренування безпечне, результативне та зручне.

Користь станка

Стимулює слабкі м’язи, зміцнює та покращує з’єднувальну тканину. Зменшує відкладення солей у хребті та суглобах. Формується тіло, контролюється вага, збільшується сила та об’єм м’язів, що покращує фізичну підготовку та результативність у багатьох видах спорту. Покращується робота внутрішніх органів, ендокринна система, імунна система, сила та швидкість нервового імпульсу, обмін речовин.

Запобігає хворобам

Ішемія серця, гіпертонія, вегето-судинна дистонія, діабет, неврози, рак, сколіоз, радикуліт, остеохондроз, артрит.

Ми радимо

Щоб придбати станок комбінований навісний, зверніться до спеціаліста або проконсультуйтесь у нашій атлетичній школі. Щоб самостійно тренуватись. обов’язково пройдіть тренувальну підготовку з тренером-інструктором. Щоб станок покращив Ваше здоров’я потрібно правильно виконувати вправи.

Примітка по застосуванню

Виконуйте вправи технічно правильно. Це основа Вашого результату. Інтенсивність тренувань коректуйте від Вашого відчуття: зменшуйте або збільшуйте навантаження, кількість підходів, кількість повторів. Частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140. Коли провисаєте для розтягнення хребта, не робіть цього більш як на 25 секунд. При силових вправах в критичних точках не затримуйтесь більш як на 3 секунди.

Можливе пристосування в домі, офісах, реабілітаційних центрах, спортивних залах, учбових закладах, військових підрозділах і т.д. Займатися можна від 10 років до глибокої старості.

Параметри

Ширина – 840 мм.

Висота – 1200 мм.

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 02 Янв 2010 в 15:49. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.