Тренажер атлетичний багатофункційний

Щоб збільшити фото - натисніть на зображенні

Загальний опис

Багатофункційний силовий комплекс для стимулювання всіх груп м’язів людського тіла.

Власним новаторським технічним рішенням була система роздільних незалежних силових ричагів завантаження, що дозволяє незалежне навантаження як для лівої, так і для правої сторони тіла.

Таким чином атлет може тренувати м’язи рук і ніг разом, окремо або почергово із різною вагою для кожної, що покращує збалансування сили та координацію правої і лівої сторони тіла.

Траєкторія та амплітуда руху силових ричагів максимально наближена до анатомічно-біомеханічних особливостей людини та руху кінцівок тіла. Забезпечує ергономічне поставлення для Вашого тіла під час виконання вправи, максимальне нарощування навантаження в момент пікового скорочення м’язів як в негативній, так і в позитивній фазі руху. Стабілізує та дублює рух суглобів під час їх навантаження, підтримує тіло в рівновазі, прикладає зусилля в потрібному напрямку, що зберігає суглоби, м’язи, зв’язки, хрящі, сухожилля та кістки від їх пошкоджень.

Прості та зручні регулювання, невеликі габаритні розміри – невеликий простір але максимальне завантаження. Має переваги над тренажерами, які є на ринку безперечною ергономікою, конструкцією, функціональністю, надійністю, інноваційно-оригінальним рішенням конструкції вузлів та механізмів, що забезпечує мінімальний ризик травми. Ціна тренажера при цьому доступна.

В тренажері можна виконувати трисуглобні комплексні базові вправи (тяги верхні, горизонтальні, станові, жими під різними кутами, зведення-розведення, жими нижні, верхні) та односуглобні ізольовані вправи (згинання-розгинання рук в локтях і згинання-розгинання ніг в колінах). Ще одна перевага перед іншими тренажерами: в людей, які мають проблеми з хребтовим викривленням (сколіоз) – покращує його поставлення в той час, коли деякі інші тренажери, які є на ринку – можуть взагалі погіршити стан хребта.

Є можливість використовувати тренажер, як лавку для виконання вільних вправ (жим горизонтальний штангою, вправи гантелями, підйоми тулуба і стегон під різними кутами нахилу, присідання з штангою та інше).

Навантаження збільшується вільною вагою (металевими дисками діапазоном від о,5 кг, до 50 кг, діаметром 120-400 мм. Діаметр отвору – 26 мм). Опора для штанги роликова, що полегшує підбір та центрування штанги при великій вазі.

Науковцями доведено, що для стимулювання м’язів людського тіла найкращими є тренажери з роздільними незалежними силовими ричагами з навантаженням вільною вагою (металевими дисками), це є природно, просто та геніально в порівнянні з навантаженням вантажоблочними, пружинними, резиновими, пневматичними, гідравлічними та іншими системами, які не дають такого результату і якості тренувань. Професійні атлети використовують тільки тренажери з незалежними силовими ричагами.

Користь тренажера

Стимулювання слабких м’язових місць зміцнює та покращує з’єднувальну тканину (зв’язки, хрящі, сухожилля, кістки). Зменшується відкладення солей в суглобах, що покращує рух, гнучкість, кровопостачання, змазуючі  речовини та в загальному координацію та моторику всього тіла. Формується тіло, контролюється вага, збільшується об’єм м’язів та сила, що покращує фізичну підготовку та результативність в багатьох видах спорту. також використовується для реабілітації після пошкоджень. Покращується робота внутрішніх органів (серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та ендокринної системи). Збільшується рівень гемоглобіну та еритроцитів, що краще забезпечує організм киснем, знижується рівень холестерину. Посилюється і тренується імунна система, сила та швидкість нервового імпульсу, покращується обмін речовин. Оздоровлюється організм в цілому.

Запобігає хворобам

Остеохондроз, остеопороз, артрит, артеосклероз, радикуліт, сколіоз, ішемія серця, гіпертонія, вегето-судинна дистонія, діабет, неврози, рак.

Ми радимо

Щоб придбати тренажер проконсультуйтеся у спеціалістів. Це можна зробити у нашій школі атлетизму. Тренажер дає результат, якщо вправи виконувати технічно правильно.

Примітка по застосуванню

Розміщатися в тренажері так, щоб Ви не відчували незручності. Виконання вправ повинне бути технічним. Інтенсивність тренувань коректуйте від свого почуття: зменшуйте або збільшуйте підходи, повторення та навантаження, частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140.

При силових вправах для посилення нервового імпульсу в критичних точках не затримуйтесь більше як на 3 секунди. Не робіть перевантаження в останніх повтореннях, щоб відчувати легку м’язеву біль і важкість. В перший тиждень тренувань буде загальна важкість і біль у м’язах. Після цього все внормується і стане загальне покращення організму.

Займатися можна від 10 років до глибокої старості. Можливе пристосування в домі, офісах, реабілітаційних центрах, спортивних залах, учбових закладах, військових підрозділах і т.д.

Параметри

Довжина – 1910 мм.

Ширина – 1370 мм.

Висота – 1850 мм.

Тренажер в дії

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 08 Янв 2010 в 3:05. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.