Тренажер для стимулювання м’язів спини, живота, сідниць та стегон

Гіперекстензія

Гіперекстензія

Загальний опис

Тренажер атлетично-силовий для стимулювання м’язів спини, попереку, тазо-стегнових, прямих живота, бокових поперечних, сідничних та косих внутрішніх м’язів. Є можливість ізольованих вправ для стимулювання попереку (верхнього, середнього, нижнього відділів), біцепсів (згиначів стегна), підколінних сухожиль та розтягування хребта для його відновлення.

Власним новаторським технічним рішенням – ця система силового ричага завантаження дозволяє виконувати прямі та зворотні підйоми-розгинання тулуба, сідниць та підйоми-згинання, бокові скручування тулуба тазо-стегновими суглобами. Траєкторія та амплітуда руху наближена до анатомічно-природних біомеханічних особливостей людини. Стабілізує рух з навантаженням, підтримує тіло у рівновазі в правильному анатомічному поставленні, прикладає зусилля в потрібному напрямку. Дублює рух суглобів тазо-стегнового та хребетного відділів, що зберігає їх від пошкоджень.

Навантаження додається вільною вагою (металевими дисками діапазоном від о,5 кг, до 50 кг, діаметром 120-400 мм. Діаметр отвору – 26 мм). Прості та зручні регулювання, безперечна ергономіка конструкції, функціональна надійність, інноваційно-оригінальне рішення конструкції вузлів та механізмів забезпечує захист від травм. В тренажері є можливість виконувати вільні вправи (прямі-зворотні підйоми тулуба). Тренування зручне, просте, результативне, швидке та безпечне.

Користь тренажера

Стимулювання слабких м’язових місць спини (попереку), сідниць, живота, стегон є важливим для утворення м’язового корсету, щоб покращити правильну поставу хребта для збалансування координації і стабілізації руху тулуба, а також всього тіла. Обмежує тіло від ожиріння, зменшує талію і формує торс. Зменшується відкладення солей, що покращує гнучкість, рухливість, кровопостачання, підтримку міжхребцевих дисків і тазо-стегнового суглоба. Забезпечує корсетно-м’язову підтримку тулуба та внутрішніх органів, покращує їх роботу, та оздоровлює організм в цілому. Покращує фізичну підготовку та результативність у багатьох видах спорту.

Запобігає хворобам

Запобігає хворобам внутрішніх органів, радикуліту, сколіозу, простатиту, імпотенції, діабету, раку. Допомагає в пологах жінкам та психологічних хворобах.

Ми радимо

Перед тим, як придбати тренажер, проконсультуйтесь у спеціаліста. Щоб самостійно тренуватись, обов’язково пройдіть тренувальну підготовку з тренером чи інструктором або зверніться у нашу школу атлетизму. Вправи потрібно виконувати технічно правильно, інакше станок може нашкодити Вашому здоров’ю, замість покращити його.

Примітка по застосуванню

Розміщайтеся в тренажері так, щоб не відчувати незручності, зробіть скоректування вперед-назад. Виконуйте вправи технічно правильно – це основа Вашого результату. Не потрібно перевантажувати і втомлювати м’язи розгиначів хребта. Це призводить до великого тиску на міжхребцеві диски, що спонукає їх просіданню. Розгиначі (прямі м’язи спини) – не розслаблювати повністю. У верхній частині руху не розслабляйтесь та не перегинайтесь, це погано для розвитку ізометричної сили. Торс повинен бути на одній прямій із стегнами. У нижній частині руху м’язи утримувати в тонусі (легкій напрузі), щоб не було навантаження на міжхребцеві диски. Не робити затримки в верхній та нижній частині амплітуди.

Інтенсивність та швидкість вправ у помірному русі, довести м’язи до напруження, але не до болю. Навантаження додавати поступово, в залежності від Вашого відчуття. Частота серцевого пульсу не повинна перевищувати 125 уд./хв., а тиск – 90/140.

Займатися можна від 10 років до глибокої старості. Можливе пристосування в домі, офісах, реабілітаційних центрах, спортивних залах, учбових закладах, військових підрозділах і т.д.

Параметри

Довжина – 1000 мм.

Ширина – 790 мм.

Висота – 1500 мм.

Ліцензія

Тренажер в дії

СКАЧАТИ ВСІ ФОТО!

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

“ГІКС” ©

Опубликовано 07 Янв 2010 в 16:31. Рубрика: Наші тренажери.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.